На всю техніку заводу діє ГАРАНТІЯ та на техніку вітчизняного виробництва діє державна КОМПЕНСАЦІЯ в розмірі 25 % від вартості.
Плуг модульний універсальний 4-х корпусний, це збільшена версія найменшого плугу заводу «Полігон» ПМУ-3-35, яка об’єднує в собі легкість останнього та технологічні рішення більш потужних моделей.
Рама плугу виготовлена з цільно-тягнутої квадратної труби 120х120х8 марка сталі 09Г2С, запасу міцності якої вистачить при оранці твердих ґрунтів.
Конструкція плуга обладнана зрізними болтами діаметром 20мм. що забезпечує безпечну експлуатацію плугу у разі потрапляння корпусів на перешкоду. Корпусні деталі виготовляються із високоміцних марок сталі, які проходять повний цикл термічної обробки, що забезпечує подовження їх терміну придатності. Плуг можливо виготовити в лівому виконанні чи з смуговими корпусами.
ХАРАКТЕРИСТИКИ
- Ширина захвату: 1,4 м.
- Ширина захвату корпусу: 35 см.
- Тип корпусу: напів-гвинтовий з кутознімом / смуговий з кутознімом.
- Глибина оранки:18-30 см.
- Просвіт під рамою: 68 см.
- Відстань між корпусами: 78 см.
- Маса плуга: 620 кг.
- Рух трактору: по борозні.
- Підходить під трактори потужністю: 100-130 кін/сил.
ПЕРЕВАГИ
1. Збільшений просвіт під рамою та винесення корпусу з-під рами дає можливість використовувати плуг на полях засмічених пожнивними залишками;
2. Застосування гнутої прямокутної стійки корпусу збільшує відстань між корпусами;
3. Напів-гвинтовий корпус забезпечує кращий оберт пласта;
4. При роботі на дуже важких ґрунтах один корпус можна закріпити у неробочому положенні;
5. Зручність регулювань та технічного обслуговування;
6. При необхідності можливо замовити будь яку деталь для обслуговування чи ремонту;
7. Доставка різноманітними сервісами: Нова Пошта, САТ, Делівері, чи іншими в любий населений пункт України.
ДОДАТКОВІ ОПЦІЇ
1. Обладнання корпусами з смуговим відвалом. Вартість плугу в такому виконанні становить 111 055 грн;
2. Під замовлення, виготовлення плугу з лівосторонніми корпусами, який ефективніший при оранці на схилах, запобігаючи стягуванню ґрунту.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Полигон |
| Страна производитель | Украина |
| Глубина обработки | 300 мм |
| Ширина захвата | 350 мм |
| Потребность в мощности трактора | 100 л.с. |
| Количество рабочих органов | 4 шт |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 1120 мм |
| Ширина | 1900 мм |
| Длина | 3400 мм |
| Масса | 620 кг |
| Модифікації | |
| Корпус | Суцільний |
| Пользовательские характеристики | |
| 3-х корпусні | 4-и корпуси |
| Кіл-ть корпусів | 4-и корпуси |
| Тип | Навісні |
- Цена: 136 680 ₴




