
Плуг 4-х корпусний навісний з передплужником. ПМУ-4-40П
169 370 ₴
- В наявності
- Код: ПМУ-4-40П
- +380 (67) 524-52-56Менеджер з продажів Іван
Плуг модульний універсальний 4-корпусовий із передпослужником, це збільшена версія найменшого плеча заводу «Полігон» ПМУ-3-35, що об'єднує в собі легкість останнього та технологічні рішення потужніших моделей.
Рама-плуга виготовлена з суцільнотягнутої квадратної труби 120х120х8, марка сталі 09Г2С, запасу міцності якої вистачить у разі запалення твердих ґрунтів.
На плуг встановлені передполужники, які слугують для зрізання верхнього пласту ґрунту на глибину до 12 сантиметрів і скидають його в перевернутому стані на дно борозни.
Конструкція плуга обладнана зрізними болтами діаметром 20 мм. що забезпечує безпечну експлуатацію в разі потрапляння корпусів на перешкоду. Корпусні деталі виготовляються з високоміцних марок сталі, які проходять повний цикл термічної обробки, що забезпечує продовження їх терміну придатності. Плуг можна виготовити в лівому виконанні або зі смуговими корпусами.
ХАРАКТЕРИСТИКИ
- Ширина захоплення: 1,6 м.
- Ширина захоплення корпусу: 40 см.
- Тип корпусу: напівгвинтовий із кутонімом/смуговою з куточком.
- Глибина паху: 18-30 см.
- Просвітлення під рамою: 87 см.
- Відстань між корпусами: 85 см.
- Маса плуга: 830 кг.
- Рух трактора: по борозні.
- Підходить для тракторів потужністю: 120-150 л/с.
ПЕРЕВАГИ:
-
Збільшений просвіт під рамою та винос корпусу з-під рами дає змогу використовувати півлуг на полях засмічених пожовними залишками;
-
Застосування гнутої прямокутної стійки корпусу збільшує відстань між корпусами;
-
Напівгвинтовий корпус забезпечує найкращий оберт пласту;
-
Під час роботи на дуже важких ґрунтах один корпус можна закріпити в неробочому положенні;
-
Зручність регулювань і технічного обслуговування;
-
За потреби можна замовити будь-яку деталь для обслуговування або ремонту;
-
Доставка різноманітними сервісами: Нова Пошта, SAT, Delivery або іншими в будь-який населений пункт України.
ДОДАТКОВІ ОПЦІЇ
-
Обладнання корпусами зі смуговим відвалом. Вартість плуга в такому виконанні становить 188420 грн;
-
Під замовлення, виготовлення плуга з лівостороннім виготовленням, який ефективніший у разі запалення на схилах, запобігаючи стягуванню ґрунту.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Полігон |
| Країна виробник | Україна |
| Глибина обробки | 300 мм |
| Ширина захвату | 400 мм |
| Потреба в потужності трактора | 120 к.с. |
| Кількість робочих органів | 4 шт. |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 1450 мм |
| Ширина | 1980 мм |
| Довжина | 3520 мм |
| Маса | 830 кг |
| Модифікації | |
| Корпус | Суцільний |
| Користувацькі характеристики | |
| Тип | Навісні |
| 3-х корпусні | 4-х корпусні |
| Кіл-ть корпусів | 4-и корпуси |
- Ціна: 169 370 ₴



