Плуг модульний універсальний 5- корпусний, один із перших великих плугів, які мають можливість працювати як зі звичайними, так і в поєднанні з гусеничними тракторами та виконувати запалення полю.
Рама виготовлена з суцільнотягнутої квадратної труби 150х150х8, марка сталі 09Г2С, запасу міцності якої вистачить у разі запалення твердих ґрунтів.
Конструкція плуга обладнана зрізними болтами діаметром 20 мм. що забезпечує безпечну експлуатацію в разі потрапляння корпусів на перешкоду. Корпусні деталі виготовляються з високоміцних марок сталі, які проходять повний цикл термічної обробки, що забезпечує продовження їх терміну придатності.
Плуг можна виготовити в лівому виконанні або зі смуговими корпусами.
ХАРАКТЕРИСТИКИ
- Ширина захоплення: 1,85 м.
- Ширина захоплення корпусу: 40 см.
- Тип корпусу: напівгвинтовий із кутонімом/смуговою з куточком.
- Глибина запалення: 18-30 см.
- Просвітлення під рамою: 80 см.
- Відстань між корпусами: 85 см.
- Маса плуга: 950 кг.
- Рух трактора: полем.
- Підходить під трактори потужністю: 150-230 л/с.
ПЕРЕВАГИ
-
Збільшений просвіт під рамою, винос корпусу та опорного колеса з-під рами дає змогу використовувати півлуг на полях засмічених пожувавшими залишками;
-
Застосування гнутої прямокутної стійки корпусу збільшує відстань між корпусами;
-
Напівгвинтовий корпус забезпечує найкращий оберт пласту;
-
Під час роботи на дуже важких ґрунтах один корпус можна закріпити в неробочому положенні;
-
Зручність регулювань і технічного обслуговування;
-
За потреби можна замовити будь-яку деталь для обслуговування або ремонту;
-
Доставка різноманітними сервісами: Нова Пошта, SAT, Delivery або іншими в будь-який населений пункт України.
ДОДАТКОВІ ОПЦІЇ
-
Обладнання корпусами зі смуговим відвалом. Вартість плуга в такому виконанні становить 170 556 грн;
-
Під замовлення, виготовлення плуга з лівосторонніми корпусами, який ефективніший у разі запалення на схилах, запобігаючи стягуванню ґрунту.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Полигон |
| Страна производитель | Украина |
| Глубина обработки | 300 мм |
| Ширина захвата | 400 мм |
| Потребность в мощности трактора | 150 л.с. |
| Количество рабочих органов | 5 шт |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 1700 мм |
| Ширина | 2310 мм |
| Длина | 4600 мм |
| Масса | 950 кг |
| Модифікації | |
| Корпус | Суцільний |
| Пользовательские характеристики | |
| 3-х корпусні | 5-ть корпусів |
| Кіл-ть корпусів | 5-ть корпусів |
| Тип | Навісні |
- Цена: 220 080 ₴




