На всю техніку заводу діє ГАРАНТІЯ та на техніку вітчизняного виробництва діє державна КОМПЕНСАЦІЯ в розмірі 25 % від вартості.
Плуг оборотний ПО-3+1 з смуговими корпусами, це подовжена версія плугу
ПО-3+ за допомогою приставки.
Плуг має суттєво нижчу вагу та практично однакові характеристики в порівнянні з моделлю ПО-4+, також може інтегруватись з менш потужними тракторами, що робить його більш універсальним та доступнішим в використанні.
Використанням профільної труби 100х150х8 марка сталі 09Г2С забезпечує необхідну міцність рамі, стійки корпусів зі сталі 45, що проходять термічну обробку та мають розміри у перерізі 40х80 міліметрів в поєднанні з посиленим механізмом оберту гарантують безвідмовну роботу протягом тривалого терміну.
Конструкція плуга обладнана зрізними болтами діаметром 20мм. що забезпечує безпечну експлуатацію у разі потрапляння корпусів на перешкоду. Корпусні деталі виготовляються із високоміцних марок сталі, які проходять повний цикл термічної обробки, що забезпечує подовження їх терміну придатності.
ХАРАКТЕРИСТИКИ
- Ширина захвату: 1,4 м.
- Ширина захвату корпусу: 35 см.
- Тип корпусу: смуговий з кутознімом.
- Глибина оранки: 18-30 см.
- Просвіт під рамою: 76 см.
- Відстань між корпусами: 85,5 см.
- Маса плуга: 1150 кг.
- Рух трактору: по борозні.
- Підходить під трактори потужністю: 120-140 кін/сил.
ПЕРЕВАГИ
-
Максимально збільшений просвіт під рамою та винесення корпусу з-під рами дає можливість використовувати плуг на полях засмічених пожнивними залишками;
-
Збільшення терміну придатності корпусних деталей за рахунок застосування високоміцних марок сталей;
-
Зручність регулювань та технічного обслуговування;
-
При необхідності можливо замовити будь яку деталь для обслуговування чи ремонту;
-
Доставка різноманітними сервісами: Нова Пошта, SAT, Delivery чи іншими в любий населений пункт України.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Полигон |
| Страна производитель | Украина |
| Ширина захвата | 1400 мм |
| Глубина обработки | 300 мм |
| Количество рабочих органов | 3 шт |
| Потребность в мощности трактора | 120 л.с. |
| Габаритные размеры | |
| Длина | 4100 мм |
| Ширина | 2300 мм |
| Высота | 1670 мм |
| Масса | 1150 кг |
| Модифікації | |
| Корпус | Суцільний |
| Пользовательские характеристики | |
| Кіл-ть корпусів | 4-и корпуси |
| Плуги | Оборотні |
| Тип | Навісні оборотні |
- Цена: 334 960 ₴





