
Плуг 3-х корпусний навісний з дисковим ножем та передплужником. ПМУ-3-35П+Д
131 560 ₴
- В наличии
- Код: ПМУ-3-35П+Д
- +380 (67) 524-52-56Менеджер з продажів Іван
Плуг модульний універсальний 3-х корпусний з ДИСКОВИМ НОЖЕМ, найменший та найлегший навісний плуг з виготовлених нами.
Під час роботи ніж розрізує ґрунт, кореневища i полегшує підрізування скиби ґрунту корпусом плуга, як правило встановлюється перед останнім корпусом, що забезпечує рівну стінку і чисте дно борозни після проходу плуга.
Гнучка наладка ножу по висоті, переміщенню по рамі та зміни куту різу дозволить досягнути найкращих результатів в обробці.
Передплужник в свою чергу призначений для підрізування, перевертання i переміщення на дно борозни невеликої скиби товщиною 8-12 см i шириною 2/3 ширини захвату корпуса плуга. Розміщення передплужника враховує геометричні властивості плуга та корпуса, це спрошує його процес налаштування, вам залишається обрати тільки необхідну глибину обробки.
Використовуючи цільно-тягнуту квадратну трубу 100х100х8 марка сталі 09Г2С для виготовлення рами та високоміцні марки сталі для корпусних деталей, які пройшли повний цикл термообробки, ми досягаємо значного збільшення запасу міцності та терміну придатності плугу.
ХАРАКТЕРИСТИКИ
Ширина захвату: 1,05 м.
Ширина захвату корпусу: 35 см.
Тип корпусу: напів-гвинтовий з кутознімом.
Глибина оранки: 18-30 см.
Просвіт під рамою, 68 см.
Відстань між корпусами: 78 см.
Маса плуга: 610 кг.
Рух трактору: по борозні.
Підходить під трактори потужністю: 80-100 кін/сил.
ДОДАТКОВІ ОПЦІЇ
- Корпуси з СМУГОВИМИ чи ПЛАСТИКОВИМИ відвалами;
- Установка корпусу Параплау для глибокого оброблення ґрунту;
- Виготовлення плугу в лівому виконанні, який ефективніший при оранці на схилах, запобігаючи стягуванню ґрунту.
ПЕРЕВАГИ
1. Винесення корпусу та опорного колеса з-під рами дає можливість використовувати плуг на полях засмічених пожнивними залишками;
2. Застосування гнутої прямокутної стійки корпусу збільшує відстань між корпусами;
3. Напів-гвинтовий корпус забезпечує кращий оберт пласта;
4. Зручність регулювань та технічного обслуговування;
5. При необхідності можливо замовити будь яку деталь для обслуговування чи ремонту;
6. Доставка різноманітними сервісами: Нова Пошта, SAT, Delivery, чи іншими в любий населений пункт України.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Полигон |
| Страна производитель | Украина |
| Ширина захвата | 350 мм |
| Глубина обработки | 300 мм |
| Количество рабочих органов | 3 шт |
| Потребность в мощности трактора | 80 л.с. |
| Габаритные размеры | |
| Длина | 2500 мм |
| Ширина | 1970 мм |
| Высота | 1140 мм |
| Масса | 610 кг |
| Модифікації | |
| Корпус | Суцільний |
| Пользовательские характеристики | |
| Дисковий ныж | Дисковий ніж |
| 3-х корпусні | 3-и корпуси11 |
| Тип | Навісні |
- Цена: 131 560 ₴






