
Плуг 5-ти корпусний навісний з передплужником. ПМУ-5-35П
240 670 ₴
- В наявності
- Код: ПМУ-5-35П
- +380 (67) 524-52-56Менеджер з продажів Іван
На всю техніку заводу діє ГАРАНТІЯ та на техніку вітчизняного виробництва діє державна КОМПЕНСАЦІЯ в розмірі 25 % від вартості.
Плуг модульний універсальний 5-ти корпусний з передплужниками, один із перших великих плугів, які мають можливість працювати як с звичайними так и в поєднанні з гусеничними тракторами та виконувати оранку по полю.
Рама виготовлена з цільно-тягнутої квадратної труби 150х150х8 марка сталі 09Г2С, запасу міцності якої вистачить при оранці твердих ґрунтів.
На плуг встановлені передплужники, які служать для зрізання верхнього пласту ґрунту на глибину до 12 сантиметрів та скидає його в перевернутому стані на дно борозни.
Конструкція плуга обладнана зрізними болтами діаметром 20мм. що забезпечує безпечну експлуатацію у разі потрапляння корпусів на перешкоду. Корпусні деталі виготовляються із високоміцних марок сталі, які проходять повний цикл термічної обробки, що забезпечує подовження їх терміну придатності. Плуг можливо виготовити в лівому виконанні чи з смуговими корпусами.
ХАРАКТЕРИСТИКИ
- Ширина захвату: 1,85 м.
- Ширина захвату корпусу: 40 см.
- Тип корпусу: напів-гвинтовий з кутознімом / смуговий з кутознімом.
- Глибина оранки: 18-30 см.
- Просвіт під рамою: 80 см.
- Відстань між корпусами: 85 см.
- Маса плуга: 1050 кг.
- Рух трактору: по полю.
- Підходить під трактори потужністю: 150-230 кін/сил.
ПЕРЕВАГИ
-
Збільшений просвіт під рамою та винесення корпусу з-під рами дає можливість використовувати плуг на полях засмічених пожнивними залишками;
-
Застосування гнутої прямокутної стійки корпусу збільшує відстань між корпусами;
-
Напів-гвинтовий корпус забезпечує кращий оберт пласта;
-
При роботі на дуже важких ґрунтах один корпус можна закріпити у неробочому положенні;
-
Зручність регулювань та технічного обслуговування;
-
При необхідності можливо замовити будь яку деталь для обслуговування чи ремонту;
-
Доставка різноманітними сервісами: Нова Пошта, SAT, Delivery або іншими в любий населений пункт України.
ДОДАТКОВІ ОПЦІЇ
-
Обладнання корпусами з смуговим відвалом. Вартість плугу в такому виконанні становить 264490 грн;
-
Під замовлення, виготовлення плугу з лівосторонніми корпусами, який ефективніший при оранці на схилах, запобігаючи стягуванню ґрунту.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Полігон |
| Країна виробник | Україна |
| Глибина обробки | 300 мм |
| Ширина захвату | 400 мм |
| Потреба в потужності трактора | 150 к.с. |
| Кількість робочих органів | 5 шт. |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 1700 мм |
| Ширина | 2310 мм |
| Довжина | 4600 мм |
| Маса | 1050 кг |
| Модифікації | |
| Корпус | Суцільний |
| Користувацькі характеристики | |
| Тип | Навісні |
| 3-х корпусні | 5-ти корпусні |
| Кіл-ть корпусів | 5-ть корпусів |
- Ціна: 240 670 ₴


