На всю техніку заводу діє ГАРАНТІЯ та на техніку вітчизняного виробництва діє державна КОМПЕНСАЦІЯ в розмірі 25 % від вартості.
Плуг оборотний 3-х корпусний, це надійний та легкий плуг, міцність якого забезпечується використанням профільної труби 100х150х8 марка сталі 09Г2С для виготовлення рами, стійками корпусів зі сталі 45, що проходять термічну обробку та мають розміри у перерізі 40х80 міліметрів, посиленим та зміцненим механізм обертання.
Конструкція плуга обладнана зрізними болтами діаметром 20мм. що забезпечує безпечну експлуатацію у разі потрапляння корпусів на перешкоду. Корпусні деталі виготовляються із високоміцних марок сталі, які проходять повний цикл термічної обробки, що забезпечує подовження їх терміну придатності.
Універсальність конструкції дозволяє переобладнати плуг з 3-х в 4-х корпусний та встановлювати опорне колесо, як позаду корпусів так і на рівні другого. За необхідністю плуг можливо виконати з смуговими корпусами.
ХАРАКТЕРИСТИКИ
- Ширина захвату: 1,05 м.
- Ширина захвату корпусу: 35 см.
- Тип корпусу: напів-гвинтовий з кутознімом.
- Глибина оранки: 18-30 см.
- Просвіт під рамою: 76 см.
- Відстань між корпусами: 85,5 см.
- Маса плуга: 950кг.
- Рух трактору: по борозні.
- Підходить під трактори потужністю: 80-100 кін/сил.
ДОДАТКОВІ ОПЦІЇ
-
Обладнання корпусами з СМУГОВИМ чи ПЛАСТИКОВИМ відвалом;
-
Збільшення кількості корпусів за рахунок встановлення додаткової приставки.
ПЕРЕВАГИ
-
Максимально збільшений просвіт під рамою та винесення корпусу з-під рами дає можливість використовувати плуг на полях засмічених пожнивними залишками;
-
Збільшення терміну придатності корпусних деталей за рахунок застосування високоміцних марок сталей;
-
Економія при переобладнанні технічного парку;
-
Зручність регулювань та технічного обслуговування;
-
При необхідності можливо замовити будь яку деталь для обслуговування чи ремонту;
-
Доставка різноманітними сервісами: Нова Пошта, SAT, Delivery чи іншими в любий населений пункт України.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Полігон |
| Країна виробник | Україна |
| Глибина обробки | 300 мм |
| Ширина захвату | 350 мм |
| Потреба в потужності трактора | 80 к.с. |
| Кількість робочих органів | 3 шт. |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 1670 мм |
| Ширина | 1900 мм |
| Довжина | 3200 мм |
| Маса | 950 кг |
| Модифікації | |
| Корпус | Суцільний |
| Користувацькі характеристики | |
| 3-х корпусні | 3-х корпусні |
| Тип | Навісні оборотні |
| Плуги | Оборотні |
- Ціна: 280 050 ₴








